All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Bakımı

Sanyo Projeksiyon Bakımı : Herkesin evinde bir alet çantası vardır illa ki ya bir çekiç ya bir adet İngiliz anahtarı ya da vida kutuları bulundurursunuz. Her zaman bir şeylerin bozulabileceğini aklınızda tutarsanız eğer, bu durumlardan karlı çıkan kişiler sizler olursunuz. Ne zaman ki tavandaki duy bozulsa direk elektrik sigortasını kapatır ve tamir çantama koşarak hemen bir tornavida kapardım ve elektrik çarpmasından korunmak için ışık anahtarı yanıma alırdım. Sigortanın elektrik devresini kapatıp kapatmadığını öğrenmek için ilk önce elektrik anahtarımla kontrol edip akım olup olmadığını kontrol ederdim. Ardından tornavida yardımıyla ilk önce duyu tavandaki vidasından kurtararak söker, çıkardığım duyu çöpe atmazdım çünkü tamamen bozulmayan bu parçanın sadece bir iki yeri zarar ya da zamanla eskimiş olduğu için bir iki tamirat işi bu duyu tekrar kullanılabilir hale getirirdi.

Ardından yeni duyun bağlantılarını yaparak eski duydaki lambayı sökerek yenisine bir güzel yerleştirirdim. Hemen sonra aşağıya giderek sigortayı açar, yeni takmış olduğum duyun çalışıp çalışmadığını kontrol ederdim. Bu tecrübenin vermiş olduğu deneyimle beraber Sanyo projeksiyon bakımı ekibine katıldım. Eğitim gördüm ve artık yıllardır bu işi yapmaktayım. Sanyo projeksiyon bakımı yaparak arkadaşlarımızla beraber sizlerin evlerinizde kullandığınız bana göre yüksek keyif veren bir alet olan projeksiyonlarınızı özene bezene bakımlarını yapıp tamirini ediyoruz. Yıllardır projeksiyon üreten Sanyo ekibiyle çalışıyor olmak yaşadığım en güzel deneyimlerden birisi. Sanyo projeksiyon bakımı sayesinde bugüne kadar binlerce cihazın bakımını yaptık, bakımlarda çıkan arızaları satış birimine bildirerek, durumdan haberdar olmalarını sağladık.

Bu sayede onlar da projeksiyon parçaları üreten birimlerle iletişime geçerek hangi parçalar hatalıysa onlara göre yeni tasarımları ürettiriliyordu. Sanyo projeksiyon bakımı servisi olarak sadece Sanyo cihazlara bakmıyor getirdiğiniz her türlü cihazı inceleyerek tamirat ya da bakımını itina ile yapmaya devam ediyoruz. Senelerdir beyaz perdeye ışık tutan bu firma bizler sayesinde daha iyi bir hal alarak şu anda hayatını en güzel şekilde sürdürmeye devam ediyor. Sanyo projeksiyon bakımı olarak biliyoruz ki sizleri tatmin etmenin vermiş olduğu zevk çok ileri seviyelerde.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.