All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Satış

Sanyo Projeksiyon Satış : Uzun zamanlardır insanlar arasındaki iletişim hep var olmuştur. Bunu hızlandırmak için cep telefonları üretildi. Günümüzde de kullanılan cep telefonlarımızda bulunan dokunmatik ekranın icadı, bin dokuz yüz doksan dört yılının ağustos ayına kadar yoktu. Bu oluşumu bulan IBM şirketi, bu telefona Simon adını verdi. O yıllarda diğer telefonlar arasında dikkat çekmeyi başarmış bir telefondu. Bu telefonda dokunmatik ekran kalemle kontrol edilmekteyken e posta gönderimine de olanak tanınmaktaydı. Günümüzde çeşitli ekran çeşitleri kullanan telefon şirketleri son yıllarda geliştirilen ve Super AMOLED Plus organik bileşenlere dayanırken yüksek resim kalitesini de bizlere sunuyor. Bu ekranlarda bir arka ışığa ihtiyaç duyulmadan her pikselin kendi ışığını kendi üretmesi amaçlanıyor. Bu teknoloji aynı zamanda daha gerçekçi siyah renkler sunuyor.

Bu kadar yararlı olmalarının yanı sıra çok maliyetli oldukları için LCD ekranlar kadar fazla üretilmesi zor bir ürün. AMOLED ekranlar, LCD’ye göre farklı bir alt piksel sıralaması kullanır ve bu resimlerin çok keskin görünmemesine sorun yaratabilir. Ancak kullanıcılara yine de benzer kaliteyi sunan müşterilere arasındaki farkı sorduğumuzda ikisi de iyi görüntü veriyor benim için bir sıkıntı yok diyorlar. İdeal cep telefonu çözünürlüklerinde ekran çerçeve oranlarını bu senelerde çok fazla önemseyen şirketler hiç çerçevesiz ya da çerçevesi ekrana göre çok az oranlarda bulunan telefonlar üretme peşindeler. Projeksiyonlar alanında aynı zamanda yeni gelişmelerde bulunan Sanyo projeksiyon satış birimimiz, bütün ürünlerindeki çözünürlük oranını arttırmak için çalışmalarına hızla devam etmekte. Hangi amaca hizmet edeceğine göre ayrı ayrı Sanyo projeksiyon satış birimimiz tarafından 16:9, 16:10 ve sinemalarda da kullanılmakta olan 21:9 görüntü çözünürlük oranlarıyla dikkat çekmekte.

Bu ürünleri Sanyo projeksiyon satış birimimizden satın alanlardan edindiğimiz geri bildirimlerde, projeksiyon kalitelerinin çok üst düzeyden olduğuna dikkat çekilerek, sizlere ne kadar iyi bir hizmet sunduğumuzun kanıtını elimizde de belgelemiş oluyoruz. Sanyo projeksiyon satış olarak sadece satış ile ilgilenmiyor, müşterilerimizin bulunmuş olduğu şikayetleri de aynı zamanda üst birimlerimize iletiyoruz. Bu bağlamda müşterilerimiz dikkatlerini Sanyo projeksiyon satış komitemize yönelttiğinizde bizlerle iletişim kurmanın ne kadar da kolay olduğunu gözleriyle göreceklerdir.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.