All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Müşteri Hizmetleri

Herkes dünyadaki en zengin insan olmayı istemiştir. Kim çok paraya sahip olmak istemez ki? Herkes gibi içinizde de çok fazla, tomarlarca, milyarlarca paralar kazanmak için yanıp tutuşan arkadaşlar var bunu sezmemek elde değil. Bazı arkadaşlar ufakken ressam olmayı, portreler satarak milyoner olmanın hayallerini kurarken günümüzde sanata verilen değer eskisine göre çok az olduğu için bu olay imkansıza yakın derecededir. Bazılarımız ise para kazanmanın başka yollarını arar ama gerçekten zengin olmak istemez, çünkü çok para çok fazla da dert getirir yanında diye düşünürler. İşinin erbabı kişiler diyor ki ne kadar para kazandığınız ne kadar mutlu olduğunuz ile doğru orantılı olduğunda, işte o mükemmel çizgiyi dengede tuttuğunuzda mutlu olmayı başaracaksınız.

Herkesin görüşü aynı da olmayabilir tabii. Çok parayla mutlu olacak insanlarda tanımışsınızdır hayatınızda ama yine de çok zengin olmak artık kafanızın etini yiyorsa bu yılan hikayesi olmaktan başka bir yere gidemiyor. Para ve şirket çalışanlarımızın mutluluk durumuna önem veren her şirket gibi bizde Sanyo müşteri hizmetleri olarak kullanıcılarımızla aramızı iyi tutarak her türlü işlem için arkadaşlarımızla sürekli iletişim halinde oluyoruz. Bütün departmanı yöneten yöneticilerimizden gelen bilgiler doğrultusunda sizleri bilgilendirerek Sanyo müşteri hizmetleri adına sizlere mutlu olmanın sırrını açıklıyoruz.

Sanyo müşteri hizmetleri olarak sizlerle saygı çerçevesi içerisinde iletişim kuruyor, gerçekten konuşma becerisine sahip ve sürekli teklemeden konuşan arkadaşları mülakatlarla işe alarak sizlere kucaklar dolusu sevgiler iletiyoruz. Kullanıcılarımızdan aldığımız bilgiler sayesinde daha güzel ve umutlu yarınlara bakabilen Sanyo müşteri hizmetleri eskiden de olduğu gibi 7/24 hizmetinizde olmaya bir ömür boyu devam edeceğinin sözünü veriyor. Bizler Sanyo firması olarak varlığımızı sizler ve Sanyo müşteri hizmetleri çalışanlarımıza borçluyuz. Biliyoruz ki sizler ve müşteri hizmetlerimiz arasında kurduğunuz bağlar olmasa var olmamız imkansıza yakındı. Bütün sıkıntılarınızda imdadınıza koşan arkadaşlarımızdan aldığımız bilgileri kargo istasyonumuza aktararak bilgi akışını sağlıyor, iade talebinde bulunduğunuz ürünlerin kabulünü bu birimden gerçekleştiriyoruz. İnsan haklarını da benimseyen Sanyo şirketi, Avrupa standartlarına uyuyor, bu birimde çalışan arkadaşlarımızı hiçbir zaman sekiz saatten fazla çalıştırmayarak vardiyalı sistemde işimizi sürdürüyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.