All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Aksesuarları

Sanyo Projeksiyon Aksesuarları : İnsanoğlu seneler boyunca hep bireyler tüketmeye mahkûm yaşamıştır. Projeksiyonlar dediğimizde akla ilk gelen şey, son yıllarda her yerde kullanılmaya başlanmış olmasıdır. Son yıllarda hayatımızın içine giren, duvarlara ışık tutan projeksiyonlarımız için Sanyo projeksiyon aksesuarları üretmekte olan şirketimiz ile beraber büyümeye devam ediyoruz. Bu bağlamda aksesuarlara önem veriyor, sizlerin bu keyfi yaşarken daha keyifli olmanız için güzel işlere imza atıyoruz. Aynı zamanda Sanyo projeksiyon aksesuarları ürünlerimize örnek verirsek bunlara dört temel alana ayırabiliriz.

Lambalar

Bu aletler olmasa çalışmayacak olan Sanyo projeksiyonlar bizlerin daha kompakt verilere erişmemiz sayesinde değişim ve aydınlık açısından geliştirilmiştir. Evlerimizde de kullanmış olduğumuz uzun beyaz şerit LDP, LCD ve LED projeksiyon aksesuarları üreten şirketimiz, size bu ürünleri sunmakta.

-Projeksiyon Perdeleri

Projeksiyonlara evimizde sahip olanlarımızın çoğu perdeye, evlerinin duvarları buna gayet elverişli olduğu için ihtiyaç duymasa da renkli boyanmış olan yerlerde Sanyo projeksiyon aksesuarları tam bir ihtiyaç haline gelerek projeksiyon perdelerini satın almakta kalabiliyorsunuz. Projeksiyon perdelerinin itina ile imalatına devam eden şirketimiz, işine devam ediyor.

Askı aparatları

Projeksiyonların icadından çok sonralar bulunan bu ürünümüz Sanyo projeksiyon aksesuarları adına büyük bir hisseye sahip. En çok satışlarımız bu yönde de olsa da yine de sizlere her türlü Sanyo projeksiyon aksesuarları üretimine devam ederek sevginizi kazanıyoruz.

Bağlantı kabloları

Projeksiyonlarınızın bağlantısını bilgisayarınızla yapabilmek için üretmiş olduğumuz bu kabloları her türlü bayimiz ya da internet sitemizde bulabilirsiniz. Eski ürünlerimiz olan projeksiyonlarda VGA kablolar kullanıyorken, şu an büyün projeksiyonlarımıza HDMI ve Display Port teknolojisini getirmiş bulunuyoruz. Güçlü projeksiyonlar da üreterek tazeleme hızını yüz yirmi hertzlere çıkaran şirketimiz, oyun oynamanın keyfine varmak isteyenler için Playstation ve Xbox konsollarına destek veriyoruz. Yeni nesil ürünlerimizde içerisinde kendi belleği olduğu için üzerindeki USB portundan flash belleklerinize yüklemiş olduğunuz slaytları, film ve videoları yüksek kalitede 4K çözünürlüklere kadar izleyebiliyorsunuz. Yeni projeksiyonlarımıza “Akıllı” olayını getirerek içerisine akıllı televizyonlarda olduğu gibi sadece tek cihazdan hem internette sörf yapabilecek hem videolarınızı Youtube üzerinden izleyip aynı anda yükleyebileceksiniz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.