All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Tamiri

Sanyo Projeksiyon Tamiri : Sekiz yüz elli seneyi aşkın süredir ayakta duran ve Fransa’da bulunan Notre Dame Katedrali geçtiğimiz günlerde yangın yüzünden yandı kül oldu. Notre Dame Katedrali Paris’in simge yapılarından bir tanesiydi. Fransa’nın başkentini bir kere ziyaret eden illaki uğrar, bir göz atıp gezerdi. Bu katedral zamanında Romanlara ilham olmuştur. Aynı zamanda “Tarih ve Sanatın Katedrali” unvanı da üstüne çok yakışıyor. Çıkan yangının nedeninin ise elektrik devresinde meydana gelen bir kısa devre sonucu çıktığı varsayılıyor. Yangın sonrası ağır hasar alan bu katedralin beş sene içerisinde tekrardan tadilat ve restorasyon işlemleriyle birlikte eski haline döndürüleceğini söyleyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, bu katedralin yenilenmesi için başlatmış olduğu kampanyada yaklaşık bir milyar Euro’ya yakın bir bağış topladı.

Bu bağışların hepsi umarız katedralin onarımında harcanır. Tadilat için gerekli talimatları veren Fransa Cumhurbaşkanı, en kısa beş sene en uzun sekiz sene sürebileceğini söyledi. Bu olay dünya üzerinde duyulurken, başka tarihi yapıtlarda çalışan insanlar da şimdiden önlemlerini almak üzere işlere koyuldular. Tamir ve tadilattan bahsederken firmamız olan Sanyo projeksiyon tamiri de yapmakla beraber sizlerin arızalı bulmuş ürünlerini geri teslim alarak içerisinde bulunan çevre birimlerini tek tek üşenmeden yeniliyoruz. Sanyo projeksiyon tamiri yapmakla beraber aynı zamanda da sizlerden gelen teknolojik tüm ürünlerin restorasyonlarını da garanti süreci içerisinde olması dahilinde yapıyor, sizlerin cihazlarına gelecek vaat ediyoruz. Düzeni elden bırakmayan Sanyo projeksyon tamiri ekibimiz, disiplinli yapısıyla diğer firmalara örnek oluyor, profesyonel ve işinin erbabı insanlar yetiştirmekte kendimizi geliştiriyoruz.

Sanyo projeksiyon tamiri, sadece sizler tarafından gönderilen cihazların kalitesi fark etmeksizin en iyi şekilde yapılmakla beraber içerisinde bulunan herhangi ömrü dolmuş parçayı da değiştirmekten çekinmiyoruz. Bakım ya da Sanyo projeksiyon tamiri yaptırmak isteyen kişiler bizlere sitemizde bulunan telefon numaralarından ulaşarak bütün tamirat ve tadilat işlerini çekinmeden yaptırabilmektedirler. Bu bağlamda çizgimizden şaşmıyor, tüm Türkiye’deki kullanıcılarımıza aynı standartları sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bizler mevcutsak sizlerin sayesinde olduğunu iyi bildiğimiz için hiçbir zaman nankörlük etmeyerek elimizden gelenin en seçkin yapıdaki eserleri vermeye çalışıyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.