All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Servis

Sanyo Projeksiyon Servis : Günümüzde kullandığımız televizyonların icadının kim tarafından yapıldığını daha önce merak etmiş miydiniz? Bu makalede sizlere televizyon hakkında birkaç bilgiden bahsedeceğim. Televizyon, en büyük eğlence kaynaklarımızdan bir tanesidir. Amerika’da yapılan araştırmaya göre insanların çoğu günlük zamanının yüzde yirmi beşini televizyonda geçirdikleri yönünde, şimdi ise önümüzde instagram ve facebook var. Eskiden insanlar ne yapıp da eğlenirlerdi merak konusu… Televizyonun ilk üretilme tarihine baktığımızda o kadar da eski tarihlere gitmemize gerek olmadığını görüyoruz.

İlk televizyonun bin dokuz yüz yirmi üç yılında John Logie Baird tarafından icat edilmesine rağmen, Türkiye’ye ulaşması çok uzun zamanlar almış. Bin dokuz yüz yetmiş iki yılında televizyonla tanışan Türkiye’de ilk televizyona sahip insanlar varlıklı karşılanıyordu ve aynı zamanda da  daha çok zengin kısma ithaf eden ürünlerdi. Sadece belli bir kısma hitap ettiği için o zamanlar televizyon lüks sayılıyor, gidilen yerde eğer bu aygıt varsa başına giden insanlar bir saniye bile başlarını TV’den alıkoyamıyordu. Günümüzde ise Full HD televizyonları duvara ışıklar ile yansıtabilen sistemlere sahibiz. Bu bahsettiğim alet ise projeksiyonlardır. Projektörleri itina ile üretebilen Sanyo şirketi Sanyo projeksiyon servis adına sizlerin bakım şirketlerine kısa vadede çok fazla paralar vermenizi engelleyerek her türlü tamirat ve onarım, iade işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Projeksiyonların kabloları çabuk bozulduğu için gelen ürünleri de tamir eden Sanyo projeksiyon servis ülkenin her bir bölgesine şubeler açmaya devam ediyor. Yarının ne olacağını bilemeden hareket etmeyen firma çalışanlarımız hep planlı çalışmaya devam ediyor. Sanyo projeksiyon servis elemanlarımız ile beraber oturup toplantılar yaptığımızda ortamızda çıkan tablo, buraya gelen ürünlerin çoğunun neden bozulduğunu bilmeden getiren müşterilerimizle doluydu. Biz de bunu Sanyo projeksiyon servis olarak en dikkatli şekilde taktiklerimizi sürdürüp bularak sıkıntının nerede olduğunu tespit ettik ve artık günümüzde daha da profesyonelleşme tabanında bir basamak daha çıkarak dünya standartlarında ürünler vermeye çalışıyoruz. Sanyo projeksiyon servis her türlü projeksiyonlarla ilgili işlerinizi ya da sıkıntılarınızı hallederken çalışan güvenliğini de elden bırakmayarak her konudaki bilgimizi bütün yaptığımız işlere sığdırmaya özen gösteriyoruz. Sanyo olarak sizlere hizmet vermeye hep devam edeceğimize söz veriyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.