All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Perdeleri : Eskiden, çocukken babaannemizin, annemizin ya da anneannemizin bize ördüğü kazakları hatırlayanlarımız vardır aramızda. El örgüsü el becerisi gerektiren bir iş olmakla beraber sabır ve zaman gerektiren bir üretim tarzıdır. Örmenin tarihi ise çok eski zamanlara dayanıyor. Bundan iki bin beş yüz ila iki bin altı yüz sene önce, milattan önce beşinci ve altıncı yüzyıla kadar insanlar şişle yün örmeyi bilmiyorlardı.

O zamanlar sadece insan parmakları kullanarak örülmüş örnekler milattan önce bin yıllarından eskiye dayanır. Bu kalıntılar ise Orta Asya’da yapılan tarihi arkeolojik kazılar ile bulundu. Avcı ve göçebe toplumun bulduğunu iddia eden eski sanat tarihçileri, bu bulgulara dayanarak tuzak düğümler ve kullanılan araçların ne kadar basit olduğunu öne sürüyorlar. O zamanlarda pamuk üretimi fazla meşakkatli olduğu için insanlar, yanlarında yetişen koyunların yününden faydalanarak örülen kumaşın insanın üstünü örtüp üşümemesini sağlamak amacıyla keçeleştiriyorlardı.

On üçüncü yüzyıldan kalma birçok örme giyim parçasına, İspanya’daki kazılarda bulunan toplu mezarlarda rastlanmıştır. Bu parçalara göre üstlerinde bulunan aile armalarının yanı sıra o zaman İslam dinine mensup insanların kullanmakta oldukları kufi yazı stiliyle işlenmiş yazılar sayesinde, Avrupa’daki bulunmuş ilk örneklerin İspanya asil asillerinin çalıştırmakta oldukları Müslüman örgücüler tarafından yapıldığı varsayılmıştır.

Günümüzde hala devam etmekte olan el örgüsü ise zamanla kendini makineleştirerek günümüzde, yastık kılıflarından kıyafet giyim tekstiline, evlerimizde kullanılan mutfak bezi ve masa örtüsüne, perdelere kadar gelmiştir. Günümüzde evlerimizdeki projeksiyonların yansıtıldığı Sanyo projeksiyon perdeleri tarafımızdan üretilmektedir. Sanyo projeksiyon perdeleri tarafımızca en yüksek teknoloji ve dünya standartlarına göre üretilmekle beraber, her bütçeye göre Sanyo projeksiyon perdeleri çeşitlerimiz mevcuttur.

Fazla büyük olmamakla beraber orta ve ufak boylarında olduğunu Sanyo projeksiyon perdeleri için ise sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına aldığımız geri bildirimleri değerlendirmeye sokarak, daha uygun ama kalitesinden ödün vermeyen ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Yaptığımız Sanyo projeksiyon perdeleri ilmeklerini dokurken tek tek kalite kontrol biriminden geçiyor, standart dışı kalan ürünlerimizi tekrar başka yerlerde kullanılması üzerine geri dönüşüm merkezlerine geri gönderiyoruz.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.