All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Askı Aparatı : Sokaklarda gezinirken bazen fark etmesek bile yere dökülen asfaltın nasıl yapıldığını merak etmişizdir. Asfalt beş bin yıldan beri bilinen bu zaman içerisinde sürekli kullanılmış bir inşaat malzemesidir. İlk zamanlarda doğal depozitlerden elde edilen asfalt, geçirimsizliği sağlamak amacıyla kullanılan bir kaplama malzemesi olarak ya da harç olarak kullanılan bir malzemeydi. Günümüzde hala bu amaca hizmet etse de asfaltın yollara gelmesi bundan bir asır yıl öncesine dayanmaktadır.

İlk kullanılma amacı ise bağlayıcı kullanılmadan yapılan yüzey tabakaları üstünde seyreden araçların kaldırdığı tozu önlemek amacıyla kullanıldı. İlk asfaltın karıştırıldığı plenti işse bin dokuz yüz yirmi ila bin dokuz yüz otuz yılları arasında işlemeye başladı. Türkiye’de ilk asfalt döküm hizmeti Osmanlı dönemine dayanmakla beraber Fransızlardan destek alınmıştır. Günümüzde dünyada çok fazla kullanılan bu asfaltın kaynağı şu anda petrol istasyonlarındaki kurşunsuz benzin yapılırken çıkan atıktan oluşmakla beraber çok güzel bir yol üstü malzemesi olmuştur. Günümüzde petrol birçok üründe kullanılmakla beraber çoğu plastik ürünün yüzde doksan beşi saf petrolün artığından oluşur.

Çocuklarımıza aldığımız oyuncaklardan tutun projeksiyonları astığınız askı aparatlarına kadar kullanılmakta olan petroller günümüzde çevreyi çok fazla kirlettiği için elektrikli otomobillerin yapımı ve üretimi çoğu firmalar tarafından desteklenmektedir. Çoğu evin vazgeçilmezi Sanyo projeksiyon askı aparatı, bütün ufak cihazlarla uyum sağlamaktadır. Bunlara uydu alıcıları ve diğer marka projeksiyonlar da dahildir.

Odanızın yüksekliğine göre değişebilen Sanyo projeksiyon askı aparatı, uzun, orta boy ve kısa boy özelliklerine sahip olarak sizin seçimlerinize göre bayilerimizde konuşlanıyor. Sanyo projeksiyon askı aparatı havada tutturulacak olan cihazınıza göre ağırlık çeşitlerine ve materyal çeşitlendirilmesine sahiptir. Hafif projeksiyonlarınız için plastik, fazla ağır olmayanlar için ise bazı yerleri daha çok eklemleri çelik ile güçlendirilmiş aparatlarımız yer alıyor.

Ağır ürünler için ise Sanyo projeksiyon askı aparatı ful metal ürünler ile güçlendirilerek karşınıza sunuluyor. Eski zamanlarda da kullanılan bu tarz aparatlar, tüplü televizyonlarda kullanılıyordu. Eskiden çabuk bozulup kırılan bu ürünler günümüzde Sanyo projeksiyon askı aparatı tamiratı yapan birimiz tarafından tamir de edilmektedir.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.