All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sanyo Projeksiyon Kablosu : Dışarı çıktığımızda bile gözümüzün önünden ayrılmayan kablolar, şehir içi elektriğin dağıtılmasında büyük rol oynuyor. Evimize kadar gelen bu elektrik yenilenebilir kaynaklar tarafından da üretilmekle beraber, şehrin bütün elektrik kaynağını karşılamak adına bazen yetemediği için şehir dışından da elektrik kaynakları satın aldığımız da olmuyor değil. Sıcak bir günde arkada çalışan klimalar ilk olarak Wills H. Carrier tarafından üretilmiştir.

İlk adını İngilizce bir kelime olan Centrifugal Refrigeration Machine’i (Santrifüjlü Soğutma Makinesi), ilk olarak bin dokuz yüz yirmili yılların başında tiyatrolardaki insanlar için üretildi. O zamanlar İngiltere’de popüler olan tiyatrolar, oyuncular sahnede çok fazla ter döktükleri için ortaya çıktı. Şimdi ise günümüzde eve kadar gelen borular sayesinde dışarıdaki makine biriminden gücünü alarak sıcak günlerde derdimize derman oluyorlar. Ancak bazı insanlardan duymuşuzdur ki klima sık kullanımda o kişileri hasta etmiştir. Bunun nedeni ise hassas bünyelerde çabuk terleyen insanların terledikten hemen sonra klimaya sarılmalarıdır. Halbuki ortam sıcaklığının ani düşürülmek istendiği yerlerde terli bulunmamalı aksine eğer terliysek, varsa atletimizi değiştirerek kuru bir ciltle klimanın karşısına çıkmamız gerekir.

Aksi takdirde üşüterek grip ya da akut sinüzit olabiliriz. Sanyo klimaları da üretip anyı zaman içerisinde  Sanyo projeksiyon kablosu da üretmekte olan şirketimize bağlı firmamız bunu önermekle beraber aynı şekilde evlerimizde bulunan projeksiyonlara da kablo üretmekte. Sanyo projeksiyon kablosu satışımız son hızda devam ederken, sahip olmak isteyenlere de Sanyo’nun vermiş olduğu bayiliklere giderek cihazlarına uygun olan Sanyo projeksiyon kablosu ürününü almak olacaktır. Sanyo projeksiyon kablosu tamirini de itinayla yapan servisimiz bütün çeşitli ürünlerinizi de onarıyor. Aynı anda projeksiyon bulunan odalarda klima bulundurmanız sizlerin ve cihazınızın yararına olacaktır.

Çok çabuk ısınan bu cihazlar klima gibi odanın sıcaklığını düşük seviyelerde tutan cihazlarla beraber daha iyi soğutulmakta, bu sayede cihaz ömürleriniz daha uzun vadede dolmakta. Sanyo projekiyon kalbosu çeşitlerimiz, dışı örgülü kablolarla dışı örgüsüz kablolar olarak ikiye ayrılırken, örgülü kablolar daha uzun vadeler kullanım ömrü vaat etmektedir. Sanyo servisi olarak sizleri seviyoruz.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.